Viridian

FAIR ZONE Fussball

190,00
Producent: FAIR SQUARED
Stan: Nowy

Opis produktu


Unikalne na skalę światową: Piłka nożna FAIR ZONE  certyfikowana jest przez FSC® 100% i Fairly Traded. Posiada również certyfikat Fairtrade. Jest przyjazna dla środowiska, ponieważ nie jest wykonany z PVC.

Pęcherz, laminacja i zawór wykonane są z naturalnej gumy. Zewnętrzna warstwa składa się z poliuretanu, cztery wewnętrzne warstwy są poliestrowe. Idealnie wyważony pęcherz został  wyprodukowany z certyfikowanej przez FVS gumy z Indii. Piłka ma rozmiar 5 oraz spełnia międzynarodowe standardy meczowe (waga, obwód). Piłka nie jest napompowana. Z każdej zakupionej piłki przekazywana jest premia Fair Trade dla społeczności lokalnych Sri Lanki, pracujących przy produkcji kauczuku. Premia ta poprawia warunki pracy i życia pracowników plantacji.

Składniki Fairtrade:

- naturalny kauczuk z Sri Lanki

Kraj pochodzenia: Niemcy


Czas realizacji zamówienia wynosi od 3 dni do 28 dni roboczych. Zdecydowaną większość Naszych zamówień wysyłamy jednak w czasie do 4 dni! Jest to zależne od danego produktu. Po skompletowaniu zamówienia i przesłaniu go do Nas - skontaktujemy się z Państwem, aby ustalić szczegóły realizacji (w przypadku wystąpienia ewentualnych braków magazynowych) oraz (zmienianą w związku z tym) cenę końcową.

YELLOW MONDAY

Ostatnio przeglądane

Realizacja Soluma.pl © 2016 sunshinehealthcare.pl. All Rights Reserved.