Viridian 2 promo

Komputer Cyklu Lady-Comp Baby

2 600,00
Producent: Lady Comp
Stan: Nowy

Opis produktu


Lady-Comp Baby

Jedyny komputer cyklu wspomagający starania o dziecko. Twoja pierwsza pomoc w problemach z płodnością.

Komputer cyklu Lady-Comp baby to urządzenie diagnostyczne, które pokazuje Ci kiedy jesteś płodna. Wskazuje również owulację, a zatem moment, kiedy komórka jajowa może zostać zapłodniona. Faza płodna składa się z owulacji oraz przeżywalności plemnika, która wynosi około 5 dni, dlatego też komputer cyklu pokazuje cały ten okres. Dzięki Lady-Comp Baby dokładnie wiesz kiedy możesz zajść w ciążę i właśnie wtedy należy wzmocnić wasze starania. Lady-Comp Baby myli się tylko w 0,5%, więc wskazanie płdności jest niemal doskonałe.

Działanie urządzenia opiera się na metodzie termicznej (codziennym pomiarze temperatury) oraz bazie danych ponad miliona cykli kobiet z całego świata, wspomaganych wysoką technologią oprogramowania. To wszystko pozwala na wykonanie indywidualnej analizy cyklu dla każdej użytkowniczki. Komputer cyklu Lady-Comp Baby monitoruje Twój cykl, identyfikuje zmiany w Twoim organiźmie i dzieki temu diagnozuje płodność.

Lady-Comp baby jest nieocenioną pomocą w planowaniu ciąży, może wskazać prognozowaną datę owulacji z wyprzedzeniem i obliczyć najlepszy czas na poczęcie, co ma ogromne znaczenie w przypadku par, które z różnych względów (np. praca związana z częstymi wyjazdami) nie są codziennie razem.

Zanim zaczniesz odwiedzisz lekarza lub rozpoczniesz medycznie wspierać proces zapłodnienia, może warto być pewną, że wiesz KIEDY jesteś płodna i czy wasze starania są w odpowiednim momencie. Jeżeli spóźnisz się ze swoim partnerem nawet o jeden dzień, a owulacja się skończy, wasze działania będą nieskuteczne. Upewnij się, czy na pewno wiesz kiedy Twoja płodność osiąga maksimum i wykorzystaj tą wiedzę w celu poczęcia dziecka.

Komputer cyklu za pomocą trzech różnych kolorów wskazuje, w jakiej fazie płodności cyklu znajduje się uzytkowniczka, i tak:

  • zielona lampka - oznacza dni niepłodne,
  • czerwona lampka - oznacza dni płodne,
  • czerwona migająca lampka - oznacza owulację,
  • żółta lampka - oznacza naukę urządzenia, zmiany w cyklu bądź brak danych.

Lady-Comp Baby może stanowić również skuteczną formę antykoncepcji, która w zdrowy i ekologiczny sposób będzie Ci służyć przez wiele lat jako sprawdzona alternatywa dla konwencjonalnych metod.

Antykoncepcja hormonalna ogranicza libido kobiet. Stosowanie prezerwatyw może wpływać na ograniczenie zadowolenia partnera. Dzięki Lady-Comp nie musisz stosować metod hormonalnych, a prezerwatywy stosujesz tylko w dni płodne. Twoje życie seksualne jest pod pełną kontrolą urządzenia, które na bieżąco analizuje Twój cykl i wskazuje kiedy jesteś płodna. Dzięki temu Ty i Twój partner możecie się cieszyć udanym pożyciem.

Komputery cyklu Lady-Comp są produkowane przez niemiecką firmę VE Valley Electronics GmbH już od ponad 30 lat! Niemiecka jakość i dokładność oraz najwyższy poziom wiedzy z zakresu fizjologii i sztucznej inteligencji są gwarancją skuteczności funkcjonowania komputerów cyklu Lady-Comp.


Czas realizacji zamówienia wynosi od 3 dni do 28 dni roboczych. Zdecydowaną większość Naszych zamówień wysyłamy jednak w czasie do 4 dni! Jest to zależne od danego produktu. Po skompletowaniu zamówienia i przesłaniu go do Nas - skontaktujemy się z Państwem, aby ustalić szczegóły realizacji (w przypadku wystąpienia ewentualnych braków magazynowych) oraz (zmienianą w związku z tym) cenę końcową.

YELLOW MONDAY

Ostatnio przeglądane

Realizacja Soluma.pl © 2016 sunshinehealthcare.pl. All Rights Reserved.