Viridian 2 promo

Mezator Freq

1 315,00 1 500,00
Producent: Mezator Freq
Stan: Nowy

Opis produktu


Mezator Freq

Urządzenie do elektryzowania krwi

Mezator Freq wspomoże Twój organizm w usuwaniu toksyn z organizmu.

 

Jak działa Mezator Freq?

 

Reakcje chemiczne w komórkach, które są wynikiem przyjmowania pożywienia powodują powstawanie prądu elektrycznego. Delikatne prądy energii elektrycznej ciała są kluczem do zdrowia pobudzają i kontrolują reakcje chemiczne, a dzięki nim substancje odżywcze trafiają do komórek i odżywiają je.

 

 

Stymulacja mikroprądami pozwala nie tylko na lepsze, efektywniejsze odżywianie komórek, ale również na łatwiejsze pozbywanie się z nich zbędnych substancji i toksyn.
Mikroprądy, nazywane inaczej elektryczną stymulacją nerwowo - mięśniową, są prądami o niskim natężeniu: od 10 do 500 uA.

W badaniach naukowych dowiedziono, że impuls mikroprądów powoduje wzrost ATP w organizmie. ATP jest wielofunkcyjnym koenzymem, nośnikiem energii używanej w metabolizmie komórki, który odgrywa rolę w wewnątrzkomórkowym transporcie energii. Ma też właściwości wpływające na proces gojenia się ran, zrastania i regeneracji kości, tkanek, a także odczuwania bólu.


Czas realizacji zamówienia wynosi od 3 dni do 28 dni roboczych. Zdecydowaną większość Naszych zamówień wysyłamy jednak w czasie do 4 dni! Jest to zależne od danego produktu. Po skompletowaniu zamówienia i przesłaniu go do Nas - skontaktujemy się z Państwem, aby ustalić szczegóły realizacji (w przypadku wystąpienia ewentualnych braków magazynowych) oraz (zmienianą w związku z tym) cenę końcową.

YELLOW MONDAY

Ostatnio przeglądane

Realizacja Soluma.pl © 2016 sunshinehealthcare.pl. All Rights Reserved.