Viridian 2 promo

O Nas

By stać sie specjalistami i pasjonatami dziedzin Dietetyki Klinicznej i Pediatrycznej, Polityki Zdrowia Publicznego, w tym specjalności Europejskiej Polityki Bezpieczeństwa Żywności, a także Epidemiologii, Medycyny Genomowej i Medycyny Stylu Życia, oraz entuzjastami metod podtrzymywania zdrowia symbiotycznych z natura, zdobylismy praktykę i wiedzę na uczelniach: Uniwersytet Jagielloński, Stanford University, Polski Instytut Dietetyki, Harvard Medical School, University of Manchester, University of Exeter, Johns Hopkins University, University of Tokyo.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jesteśmy Organizacją Europejską! Od ponad 11 lat analizujemy kontynentalny rynek branży ekologicznej w zakresie dostępności produktów związanych z odżywianiem (żywoność i suplementy) oraz kosmetykami MED i  dermokosmetykami. Przez ostatnie lata szczególną uwagę Nasz zespół poświecił także innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym dla przywrócenia i profilaktyki zdrowia, dla całej Rodziny.

 

Znaleźliśmy już wiele produktów, które strategicznie poprawiają jakość zdrowia, życia. Znamy naszą etyczną misję i w zwiazku z nia chcemy podzielić się tymi specjalnie wyselekcjonowanymi produktami z Wami! Dlatego właśnie stworzyliśmy SUNSHINE HEALTHCARE The Shop.

 

Ludzkie cialo to naturalnie integralny i bardzo skoordynowany system całościowy. Dzieki platformie SUNSHINE HEALTHCARE The Shop odnajdziesz zatem wszelka pomoc, idealna dla jeszcze wiekszego połączenia ludzkiego organizmu z Naturą oraz wyznaczenia ścieżki ich symbiotycznego funkcjonowania. Wzmocnij naturalne aspiracje swojego ciala do ustawiczenej regeneracji poprzez samoregulację juz dzis. Niech ten piekny proces trwa teraz CODZIENNIE!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tylko organizm czysty - wolny od toksyn ze wszelkich źródeł (szkodliwa chemia w produktach do pielęgnacji, lekach allopatycznych, w żywności i powietrzu, metale ciężkie, elektrosmog i pasożyty!) jest w stanie podjąć wysiłek samoleczenia i zmaksymalizować jego rezulaty, obfitując w widoczne i zadowalające efekty na poziomie ciała!

 

Z uwagą i starannością przez lata przetestowaliśmy rodzinnie 100% wszystkich marek oferowanych przez Nas produktów! Mamy swoje ulubione, którym ufamy bezgranicznie;), z których korzystamy na co dzień w domu, kuchni, lazience, w podróży i, najważniejsze, w opiece i pielęgnacji Naszych Dzieci! Produkty, które znajdziecie w naszym Sklepie to doskonałe rozwiązanie dla potrzebujących zdrowotnej pomocy, mających już pewne wiadome choroby lub schorzenia oraz tych, którzy chcą profilaktycznie zminimalizować negatywne skutki sztucznych, wręcz wyniszczających, dodatków w codziennych produktach do pielęgnacji całego organizmu, od jego strony zewnętrznej i wewnętrznej. Zanim wybierzecie się do Apteki, wybierzcie swój zestaw pierwszej pomocy w Naszym Sklepie...

Twoje konto

Pomocne linki

Informacje

O firmie

Ostatnio przeglądane

Realizacja Soluma.pl © 2016 sunshinehealthcare.pl. All Rights Reserved.