Viridian 2 promo

Dlaczego BIO ORGANIC i EKO?

Dla Nas najważniejsze jest bezpieczeństwo!

 

| Program Partnerski Viridian |

 

Każdy z Nas chyba wie, że jest się tym, co się je! Reguła ta ma również swoje odzwierciedlenie w przypadku dermokosmetyków, oczywiście suplementów i wszystkiego, co ma bezpośredni (lub czasem pośredni) kontakt ze skórą człowieka. W celu zagwarantowania sobie zupełnej efektywnej ochrony przed szkodliwym działaniem substancji chemicznych można dość łatwo wykonać maskę z miodu lub domowej roboty maseczkę ze skórek ogórka. O wiele jednak trudniej zakupić w jakimkolwiek sklepie czy supermarkecie gotową maskę o takich samych właściwościach i być pewnym swojego bezpieczeństwa.

 

Przykrym jest fakt, iż wielu producentów produktów chce uczynić swoją ofertę bardziej wydajną i wprowadza do jej składów dodatki syntetyczne. Nie można już być wówczas pewnym tego, czy dane składniki nie mają niszczącego wpływu na ludzkie zdrowie, szczególnie w dłuższym okresie czasu. Na pewno warto jest studiować etykiety. Produkty ekologiczne z reguły posiadają stosowne certyfikaty, zapewniające, że wszystkie ich składniki są rygorystycznie przetestowane, bezpieczne i skuteczne. Jak widać w ich przypadku wybór jest wówczas o wiele łatwiejszy i przyjemniejszy.

 

Oferowane przez Nas produkty są BIO ORGANIC i ECO - organiczne i naturalne, bardziej delikatne i lepiej przyswajalne. Pozwalają na znacznie bardziej skuteczne i długookresowe stosowanie, bez ryzyka nieprzewidzianych efektów zdrowotnych. W ich produkcji każdy surowiec podlega ścisłej kontroli, a każdy etap produkcji jest również ściśle monitorowany, by nie utracić odpowiednich oznaczeń bezpieczeństwa. Wszystkie składniki kosmetyków są testowane, zgodnie w właściwymi regulacjami w zakresie jakości i ilości, określonymi w ramach danej organizacji certyfikującej.

 

Z Nami nieskazitelność Natury, przeniesiona na pielęgnację zdrowia, to nie marzenie a rzeczywistość. Aby zachować tę naturalną czystość dla naszego organizmu, warto chronić ją przed wszystkimi szkodliwymi i niepotrzebnymi czynnikami zewnętrznymi. Zasadę tę pozwalają dopełnić właśnie Nasze produkty, powstające z zachowaniem wszelkich standardów ekologii. Zapewnienie odpowiedniej czystości chemicznej i naturalnego charakteru produktów ekologicznych zapewnia brak w ich składzie takich substancji jak: laurylosiarczan sodu (SLS), parabeny, oleje mineralne, MEA (MEA), PEG, PPE, syntetyczne substancje zapachowe i barwniki czy produkty modyfikowane genetycznie GMO. Dzięki temu stosowanie polecanych przez Nas produktów nie wchodzi w sprzeczność z naturalnymi procesami, zachodzącymi w naszym organizmach, a jedynie delikatnie je reguluje, stabilizuje i wspomaga.


 

Sunshine Healthcare THE SHOP jest Autoryzowanym Partnerem Marki VIRIDIAN

 

Viridian to firma pochodząca z Wielkiej Brytanii, założona w 1999 roku w Northamtonshire przez Cheryl Thallon. Magazyn Ethical Consumer i The Good Shopping Guide przyznały firmie Viridian certyfikat Best Buy za świadomą uwagę w doborze najczystszych składników i odpowiedzialność za środowisko. 

Suplementy Diety Viridian są nazywane etycznymi. Obejmuje to zarówno pochodzenie składników, proces produkcji jak i  zawartość 100% aktywnych składników bez niepotrzebnych dodatków takich jak np.: sztuczne wypełniacze, substancje przeciwzbrylające, cukier oraz koloranty.

Produkty Viridian są tak czyste jak powinny być. Żaden z produktów ani składników nie jest testowany na zwierzętach. Na dzień dzisiejsdzy więcej niż 40% produktów posiada certyfikat Soil Association gwarantujący ekologiczne pochodzenie i skład.

Motto Viridian"Wierzymy, że zdrowie planety i zdrowie każdego z nas sa ze soba nierozdzielnie związane".Organiczne uprawy bez pestycydów, herbicydów, wolne od GMO - to zdrowie ludzi i zdrowie planety.

 

Twoje konto

Pomocne linki

Informacje

O firmie

Ostatnio przeglądane

Realizacja Soluma.pl © 2016 sunshinehealthcare.pl. All Rights Reserved.