Viridian 2 promo

Kontakt z Nami

Jeśli mają Państwo pytania odnośnie produktów, ich pochodzenia, idei powstania, producentów, a także zamówienia badź jego realizacji LUB po prostu pragną Państwo pozostawić Nam swój Feedback, prosimy uprzejmie o kontakt mailowy: biuro@sunshineworld.co.uk lub healthcare@sunshineworld.co.uk.

 

NOWOŚĆ!

OKAZJA - PRACA OD ZARAZ!

 

Rozumiesz czym jest orientacja na Klienta i chcesz grać zespołowo? Zostań częścią Zespołu Sunshine Healthcare, ktorego codzienna praca opiera sie o wspólne wartości: wiarygodności, zaangażowania i kreatywności. Dzięki wiarygodności tworzymy zaufanie do naszej marki. Zaangażowanie pomaga nam osiągnac wyznaczone cele, kreatywność natomiast jest naszą sciezka rozwoju, wiodaca do udoskonalenia metod realizacji codziennych projektow.

Rozwijaj się zawodowo i indywidualnie!

Lubisz rozmawiać z ludźmi, chcesz rozwijać swoje zdolności komunikacyjne i być coraz lepszy, w tym co robisz? Znasz sie na sprzedazy produktow i uslug? Umiesz pracowac kreatywnie i elastycznie wg wytycznych? Ambitnie podejmij wyzwanie i naucz się w jaki sposób konkurować jakością a nie ceną! Z Sunshine Healthcare wykorzystasz swój talent, aktywnie pozyskując nowych Klientów i systematycznie penetrując rynek najnowoczesniejszych nieinwazyjnych metod diagnostycznych i terapeutycznych Technologii NLS. Zostań mistrzem aktywnej komunikacji, naucz się wykorzystywać atuty marki Premium i wraz z całym Zespołem zapewniaj Klientom Zdrowie na kazdy dzien!

Zapraszamy do naszego Zespołu!

Polecaj Badanie Diagnostyczne Biorezonansowym Skanerem Diagnostycznym Technologii NLS oraz BRT wraz z profesjonalna konsultacja dietetyczna i odbieraj prowizje od Kazdego Pacjenta!

Sam decyduj, jakimi metodami bedziesz pracowac, wybierac miejsce swojej pracy oraz jej godziny*. Sam kontroluj swoje zarobki!**

UWAGA! Praca idealna dla studentow dietetyki, zdrowia publicznego i medycyny holistycznej i nie tylko!

Zyskaj Umowe Wspolpracy, bezpieczne T&C, materialy szkoleniowe oraz elastyczny grafik i progresywny system wynagrodzenia.

Przeslij swoje CV na powyzszy adres dla "Kariera" juz dzis!

Powodzenia:)

 

*/** W ramach T&C.

 

Siedziba firmy

SUNSHINE HEALTHCARE

Za Strugiem 18B1

34-500 Zakopane

Poland

NIP: 6642047704

tel: (0048) 692 062 435

email: biuro@sunshineworld.co.uk, healthcare@sunshineworld.co.uk

Twoje konto

Pomocne linki

Informacje

O firmie

Ostatnio przeglądane

Realizacja Soluma.pl © 2016 sunshinehealthcare.pl. All Rights Reserved.